..::MüzikEvi.Tk ' ya bekleriz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Sayfanız MüZiK Evi

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

programlar

2 posters
YazarMesaj
Achilles
ERBAŞ
ERBAŞ

programlar Empty
MesajKonu: programlar   programlar EmptyPaz Ocak 07 2007, 10:39

LimeWire Basic v4.10.2
Bugüne kadar aşağı yukarı bütün dosya paylaşım programlarını denedim.

Bana bir liste yap deseler, bu program nerede olur bilemem ama eğer aradığınız MP3 ise bu programın üstüne tanımıyorum!!! LimeWire yapısı itibari ile bilgisayarın kaynaklarını çok kullanmayan, bilgisayarı yormayan sadece işini yapan, Kazaa gibi bilgisayarınızı bir çöplüğe çevirmeyen, gerçekten de mükemmel bir program. Bu kadar şey söyledim, emin olun hepsini denedikten sonra kararımı verdim. Bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım bu programla ve emin olun, bütün alışkanlıklarımı değiştirmemi sağladı. eDonkey, eMule, Ares, Dc++, Kazaa, iMesh ve daha ismini belki de hiç duymadığınız bir sürü dosya paylaşım programı arasında iddia ediyorum ki, MP3 konusundaki en başarılı program LimeWire.
Güzel özelliklerini sıralamak gerekirse:
# Gerçekten çok iyi bir hızda dosya innDirimi yapıyor.
# Aynı anda çoklu arama yapıyorsunuz
# Bozuk dosyaları belirleyip dosyanın tamamı gelmeden sizi uyarıyor, böylece gereksiz zaman kaybı engelleniyor
# indiirdiğiniz medya ne olursa olsun, önizleme yapabiliyorsunuz
# Bilgisayarınıza zarar verecek hiçbir şey içermiyor
# Çok zor bulunabilecek şarkıları bile bulabiliyorsunuz
# Şarkı bir kişide bile olsa çok iyi bir hızda innDiriyor.
# Toparlamak gerekirse, eğer MP3 aramak sizin için önemliyse, denediğinizde vazgeçemeyeceğiniz bir program olacak. Az kaynakla bile 20 kbps üstünde innDiriyor. Çok kaynaklı olunca varın siz düşünün!
Not : Bu versiyonu ile beraber çok önemli bir özellik eklenmiş bulunuyor. O da yorum özelliği. eMule'den tanıdığımız bu özellik dosya hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmanızı sağlıyor. Böylece bir dosya sahte ise (fake) bunu diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve onlara bu dosyayı innDirmemelerini söyleyebilirsiniz.
NOT: PROGRAMIN ÇALIŞMASI İÇİN JAVA GEREKLİDİR....

http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

Nici 2.0

Nici internet üzerinden masaüstü resimleri ve video dosyaları arayıp bulmamızı ve bu dosyaları bilgisayarımıza indirmemizi sağlayan bir program. Bulduğunuz ve indirdiğiniz resimleri arşivleyebilir ya da indirmeden önce favori listeleri oluşturulabilirsiniz. Gerçekten oldukça hoş bir arayüze sahip olan programın change skin özelliği sayesinde görünümünü istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. İndirdiğimiz resim ve videoları gruplandırma özelliği sayesinde istediğimiz türde bir kaynağa anında erişebiliyoruz.

http://www.netindir.com/netindir.asp?id=4265

Şifrelemax v1.0

Kurulumdan kaynaklanan XP altında çalışmama problemi giderildi. Eğer önceki kurulum sonrası program çalışmamış ise yeniden indirin ve kurun. Sadece bir dll dosyasından oluşan program herhangi bir seçili dosyanın veya dosyaların üzerine farenin sağ tuşu ile tıklandığında çıkan menüde görülüyor. Buradan seçilince size şifre isteyen bir dialog çıkıyor ve girdiğiniz karakterlerle şifreleme yapılıyor. Girilen karakterde sınırlama yoktur. Harf, rakam veya işaret istediğiniz uzunlukta girilebilir. Şifreli dosya dosyaismi.uzantı.smx tarzında yeniden kaydediliyor. Orjinal dosyayı isterseniz sonradan silebilirsiniz. Şifrelenmiş dosya (örn. deneme.txt.smx) seçilerek yine sağ tuş menüsünden şifrele/çöz seçilirse şifre dialog kutusuna girilen şifre ile orjinal dosya oluşturuluyor. Görebileceğiniz en basit ve güvenli şifreleme programıdır. Windows gezgini ile tam uyumlu olduğu için kullanımı çok kolaydır.Herhangi bir program çalıştırmadan sisteminizle tam uyumlu bir şekilde çalışır. Başkalarının görmesini istemediğiniz dosyalarınızı rahatlıkla şifreleyebilirsiniz.
Son derece kullanışlı ve kalıteli bir program bence mutlaka indirin

http://www.uzmanprogram.com/indir.asp?id=10

SpyRemover 2.43

Bilgisayarınızı izleyen ve sizden bilgi çalmak isteyenlere karşı SpyRemover programıyla önlem alabilirsiniz. Program spyware, adware, keyloggers (klavye hareketi izleyen), Trojan horses (truva atı), tracking devices (izleme araçları), hacker tools (hacker araçları), ve diğer casus araçları gibi zararlı programlarla savaşıyor.

http://www.itcompany2.com/remover.exe
rezalett
ERBAŞ
ERBAŞ
rezalett

programlar Empty
MesajKonu: Geri: programlar   programlar EmptyPtsi Ocak 08 2007, 17:32

teşekkurler

programlar
1 sayfadaki 1 sayfası