..::MüzikEvi.Tk ' ya bekleriz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Sayfanız MüZiK Evi

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

YILDIRIM DEMiROREN: "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0

YazarMesaj
TRGY67
Admin
Admin
TRGY67

YILDIRIM DEMiROREN:  "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0 Empty
MesajKonu: YILDIRIM DEMiROREN: "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0   YILDIRIM DEMiROREN:  "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0 EmptyPtsi Şub. 19 2007, 01:37

YILDIRIM DEMiROREN:  "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0 2794704Konya maçı dönüşü Fransız teknik adamla görüşen Beşiktaş Başkanı, "Artık istikrar istiyoruz. Unutmayın ki, benim de hesap verdiğim bir camiam var" dedi.

KONYASPOR maçı dönüşü Beşiktaş kafilesinde kimsenin yüzü gülmüyordu... Futbolcular ve teknik heyet kendilerinden bekleneni verememenin mahcubiyeti içinde sessizce İstanbul uçağına binerken, başkan Yıldırım Demirören ve yöneticiler hala kaybedilen maçın değerlendirmesini yapıyordu.

Herkesten çok üzgün ve kızgın olduğu gözlenen başkan Demirören, uçak havalandıktan sonra yan yana oturduğu yönetici arkadaşlarından izin isteyip, teknik direktör Jean Tigana’yı yanına çağırdı. Fransız hocayla baş başa görüşen Demirören, Konyaspor karşısındaki başarısızlığın hesabını sordu ve uyarılarda bulundu. Beşiktaş Başkanı, yaklaşık 15 dakika süren sohbette şunları söyledi:

İstikrarımız yok

"Sizin ve futbolcuların maddi yönden rahat etmesi için ne kadar çok fedakarlık yaptığımızı biliyorsunuz. Özellikle de sizin bir dediğinizi iki etmedik. Vestel Manisa maçlarındaki futbolla hepimizi umutlandırdınız. Ama burada gördük ki, takımda değişen bir şey yok. Bir türlü istikrar yakalayamıyoruz. Unutmayın ki, bir başkan olarak benim de hesap verdiğim bir camiam var. Maddi olarak hiçbir şeyden kaçınmayan bir yönetim olarak başarı beklemek hakkımız.

Deplasmanda kötüyüz

Takımda yolunda gitmeyen bir şeyler var, bunları bilmek istiyorum. Problem kimden veya kimlerden kaynaklanıyor bunu en iyi siz bilirsiniz. Bana açık açık anlatın ki çözmek için ne gerekirse yapalım. Şunu unutmayın; Beşiktaş camiasının tahammülü gitgide azalıyor." Tigana
ise Konyaspor önündeki kötü futbolu Ricardinho ile İbrahim Üzülmez’in kötü günlerinde oluşuna ve saha zeminin ağırlığına bağladı ve en kısa zamanda düzeleceklerinin sözünü verdi.
http://www.alem67.com

YILDIRIM DEMiROREN: "Artık istikrar istiyoruz.'' (18.0
1 sayfadaki 1 sayfası