..::MüzikEvi.Tk ' ya bekleriz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Sayfanız MüZiK Evi

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007)

YazarMesaj
TRGY67
Admin
Admin
TRGY67

Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007) Empty
MesajKonu: Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007)   Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007) EmptyPtsi Şub. 19 2007, 01:40

Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007) 2895754Devre arasında Trabzonspor’dan Gençlerbirliği’ne transfer olan Fatih Akyel, Galatasaray’dan 500 bin dolar alacağı olduğunu öne sürdü ve ekledi: "Galatasaray yönetimi, ’bizde kimsenin parası kalmaz’ diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum"

G.Saray'da futbola başladığını ve en uzun süre burada oynadığını belirten Fatih Akyel, "Benim oynadığım kulüpler arasından bir tek Galatasaray’dan 500 bin dolar alacağım kaldı. Fenerbahçe’den ayrıldığımda bu kulüpten de alacağım vardı, ama daha sonra başka takıma gittiğim halde bile Fenerbahçe yönetimi alacaklarımı ödemişti. Galatasaray yönetimi ’bizde kimsenin parası kalmaz’ diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum" diye konuştu.

"KİMSE GEL KONUŞALIM DEMEDİ"

Galatasaray forması giyerken yurtdışında futbol oynamak gibi bir hayalinin olduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu, "Yurtdışına gitmeden bir yıl önce bana çok ciddi teklifler vardı, ama Galatasaray beni bırakmadı. sözleşmem sona erince Galatasaray’dan sözleşmemi uzatmam için herhangi bir teklif gelmedi. Mallorca’ya gitmeden önce hiçbir Galatasaray yöneticisi bana ’gel oturalım, konuşalım’ demedi. Bu kulüpten hiçbir teklif gelmeyince ben de İspanya’ya transfer oldum. Benim Galatasaray’a herhangi bir kırgınlığım yok. Profesyonel hayatta kırgınlık diye bir şey olmaz. Bu nankör futbol camiasında geleceğimi garanti altına almak için aldığım paraya bakarım. Türkiye’de başarılı olan insanların manevi olarak pek fazla hakkı verilmiyor" şeklinde konuştu.

ZİYA DOĞAN'A SALVO

Ziya Doğan’ın Trabzonspor’un başına hakkıyla gelmediğini de vurgulayan Fatih Akyel, şunları söyledi:
"Trabzonspor’a gittiğimden beri iyi performans sergiledim. Taraftar da beni çok seviyordu. Ben Trabzon caddelerinde yürüdüğümde insanların sevgi gösterileriyle sıkça karşılaşıyordum. Ayrılacağım güne kadar taraftarlardan hep olumlu tepkiler aldım. Bu mutlu günler Ziya Doğan Trabzonspor’a gelene kadar sürdü. Takımın başına Ziya Hoca geldikten sonra problemler yaşamaya başladım. Benim Ziya Hoca’yla ’sorun yok’ denecek kadar küçük bir problemim vardı. Yani hiç büyütülmeyecek, ufacık bir sorundu. Ziya Doğan bu sorunu bu sorunu abarttı ve ben bu duruma hiç anlam veremedim. Ziya Hoca’nın takımın başına hakkıyla gelmediğini ve Trabzonspor’a gelirken bir takım olayların döndüğünü biliyorum. Ben bu durumu bildiğim için de kendisi beni takımdan uzaklaştırmaya çalıştı. Benim bir hatamı kollayıp, takımdan ayrı kalmamı sağlayacak hareketlerde bulundu. Bir hoca bir futbolcusuyla çalışmak istemeyebilir, ben de kendisine onunla çalışmak istemediğimi söyledim. Ben daha önce hiçbir hocayla böyle bir diyalog yaşamadım. Fatih Terim, Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Daum, Lucescu gibi üst düzey teknik adamlarla çalıştım, ama bu hocalarla benim hiçbir zaman bir problemim olmadı. Fatih Terim beni oynatmadığında bile onunla kötü diyaloglarım olmadı. Ziya Doğan’ın Trabzonspor’un başına hakkıyla gelmediğini ve birtakım oyunların olduğunu biliyorum ve buradan Ziya Hoca yüzünden ayrıldım. Bu sorunları yaşarken yönetimle görüşmedim. Hocayla aranız açıksa, istediğiniz kadar yönetimle görüşün, sonuçta son söz antrenöre aittir. Ben de bu takımdan ayrılma kararı aldım. Zaten Ziya Hoca da takımdan ayrılmam gerektiği yönünde yönetime bir rapor vermiş." dedi.

Trabzonspor’dan ayrıldığı için üzgün olduğunu da sözlerine ekleyen Fatih Akyel, "Eğer 20- 25 oyuncuyu idare edemiyorsanız, bu işi yapmayacaksınız. Eğer bir futbolcunun hatasını görüp kapatıyorsanız, ancak başka futbolcunun hatasını görüp büyütüyorsanız o kişiye kasıtlı davranmış olursunuz. Ziya Doğan ve İbrahim Hacıosmanoğlu dışındaki tüm Trabzonspor camiasına teşekkür ediyorum" dedi.
http://www.alem67.com

Fatih Akyel; Galatasaray Bana Borçlu (18.02.2007)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Fatih - akon - Snoop Dog ---- I wanna fuck you HALIMEEEE
» Dj Fatih - akon- snoop dog --- I wanna fuck you HALIMEEEE
» TuneUp 2007